Σάββατο 26 Ιανουαρίου 2013

Μια από τα ίδια...

Άλλη μια ήττα για την ομάδα μας το χθεσινό βράδυ από το αριστοτέλειο κολλεγιο. Αν και στο ξεκίνημά η ομάδα μας μπήκε καλά και προηγήθηκε μέχρι και 10 πόντους, κάνοντας κάποια λάθη έκαναν το σκορ 16-14 στο τέλος τις πρώτης περιόδου. Η ομάδα του Αριστοτελείου συνέχισε όπως τελείωσε την πρώτη περίοδο και έτσι πέρασε μπροστά στο σκορ στο ημίχρονο με 28-34. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας μπήκε δυνατά ισσοροπισε το παιχνίδι με δυνατή άμυνα, σκορ 46-47.Στο τελευταίο 10 λεπτό το παιχνίδι πήγαινε πόντο πόντο με καμία ομάδα να μην μπορεί να ξεφύγει και τελικά η ομάδα μας να ηττατε με τον ίδιο τρόπο άλλη μια φορά.