Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2014

Σφαλιάρα

Παρασκευή 24 Ιανουαρίου η ομάδα μας βρέθηκε (;) στο κλειστό της Μηχανιώνας όπου αντιμετώπισε την ομάδα του Ποσειδώνα.
   Το 1ο δεκάλεπτο ξεκίνησε με τις δυο ομάδες να βρίσκονται κοντά στο σκορ κλείνοντας το δεκάλεπτο με 19-16. Στο δεύτερο δεκάλεπτο η ομάδα του Ποσειδώνα ανέβασε ρυθμούς και σε συνδυασμό με την πολύ κακή άμυνα της ομάδας μας πήρε ένα σημαντικό προβάδισμα με αποτέλεσμα να κλείσει το ημίχρονο με το υπέρ της σκορ 44-27.
   Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε το ίδιο νωχελικά για την ομάδα μας όπου συνεχίστηκε μέχρι το τέλος του αγώνα.    Τέλος να επισημάνουμε ότι η διαιτησία των Πολυχρονιάδη-Μαρκούση ήταν πολύ καλή.